3xG: Green Internet, Green Tech, Green Generation

20 kwietnia 2021

3xG: Green Internet, Green Tech, Green Generation

W najbliższy czwartek, 22 kwietnia o godz. 14:00 zapraszamy na pierwszy z cyklu webinar organizowany przez IGF Młodych, poświęcony skutecznym działaniom na rzecz ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju w zarządzaniu internetem. Partnerem wydarzenia jest PricewaterhouseCoopers.

Podczas spotkania będziemy mieli niepowtarzalną okazję wysłuchać prezentacji Iliasa Iakovidisa z Komisji Europejskiej, Elisabeth Schauerman, przedstawicielki niemieckiego Youth IGF, Lily Edinam Botsyoe z Hacklab Foundation i Youth IGF Ghana oraz Anjara Priandoyo z PwC.

Naszymi gośćmi będą również Anja Gengo z Sekretariatu IGF oraz Anna Podgórska-Buompane z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, które przedstawią założenia tegorocznego Światowego Szczytu Cyfrowego ONZ, organizowanego w Katowicach w dniach 6-10 grudnia 2021.

Więcej informacji o naszych ekspertach znajdziecie na kanałach społecznościowych IGF Młodych Polska.

Zapraszamy Was do udziału w wydarzeniu i włączenia się do dyskusji o Zielonym Internecie. Rejestracja prowadzona jest pod adresem: https://intgovforum.zoom.us/webinar/register/WN_EH2iPkSlQxSye9A2ME3zCQ