Projekt Youth Summit trwa!

03 listopada 2021

project2

Jak informowaliśmy w poprzednim poście, prace projektu Youth Summit rozpoczęły się i z radością dajemy znać, że obrady grup roboczych są owocne! Nie możemy doczekać się, aby podzielić z Wami rezultatami prac podczas Youth Summit w Katowicach!

Nie zwolniamy ani na chwilę! 81 wybranych osób obecnie uczestniczy w projekcie i są podzielonych na grupy robocze, wśród których znajdują się grupy poświęcone różnym tematom, takim jak sztuczna inteligencja, cyberbezpieczeństwo, powszechny dostęp, ochrona prywatności i danych, zrównoważony rozwój środowiska i klimat itp.

Uczestnicy reprezentują wszystkie grupy interesariuszy, w tym rząd, sektor międzyrządowy, sektor prywatny, społeczeństwo obywatelskie i społeczność techniczną.

Reprezentują również wszystkie regiony: Amerykę Łacińską i Karaiby (LAC), Afrykę, Amerykę Północną, Azję i Pacyfik, Europę Wschodnią.

Członkowie grup roboczej przedstawią swoje ostateczne wyniki podczas Szczytu Młodzieży w dniu 0 IGF 2021. Wydarzenie (Youth Summit) jest otwarte dla całej społeczności.

 

Aby wziąć udział w IGF 2021, pamiętaj o rejestracji na https://www.intgovforum.org/en/content/igf-2021-registration

Do zobaczenia w Katowicach!