IGF Polska 2023 za nami!

06 października 2023

IGFPL

Lokalne inicjatywy IGF to ważny element globalnej działalności Forum Zarządzania Internetem. W tym roku IGF Polska zawitał do Wrocławia i 4 października Wrocławskie Centrum Kongresowe zostało stolicą dyskusji o cyfrowej przyszłości. Ścieżka Młodzieżowa była sceną laureatów naszego konkursu!

Podczas konferencji uczestnicy mogli wysłuchać prelekcji w czterech ścieżkach tematycznych:

Technologie w służbie społeczeństwu

Człowiek w internecie

Forum legislacji cyfrowej

Ścieżka Młodych.

 

Ta ostatnia była okazją dla laureatów konkursu NASK "The Future of the Internet Challenge" na zaprezentowanie swoich zwycięskich sesji. Jakub Wyczik mówił o znanym, ale wciąż zawiłym temacie Prawo w Metawersum: Sztuka AI i tworzenie NFT na żywo, Aleksandra Magiera zaangażowała publiczność w Partycypację obywatelską w metaverse: Nowe możliwości, a Kamila Dymek przeniosła słuchaczy w przyszłość swoim warsztatem Sztuczna inteligencja w twoich rękach: Warsztat świadomego korzystania z narzędzi AI.

 

Ścieżka Młodych zgromadziła na sali wielu młodszych i starszych słuchaczy co potwierdza motto naszego globalnego Szczytu Cyfrowego IGF 2019 w Katowicach: Internet United. Wszyscy działamy na rzecz lepszej rzeczywistości cyfrowej. 

 

Dziękujemy naszym laureatom i do zobaczenia wkrótce podczas naszej relacji z IGF Kioto 2023 na social media!